Zajmiemy się Twoimi finansami

Jesteśmy licencjonowanym biurem rachunkowym z ponad 15-letnim doświadczeniem. Nasz zespół tworzą wysokiej klasy wykwalifikowani, dyplomowani specjaliści z doświadczeniem zawodowym, którzy pracują z pasją. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze księgowo-podatkowej małych i średnich przedsiębiorstw.


Wieloletnie
doświadczenie


Profesjonalni
doradcy


Pełne
zaangażowanie


Bezpieczeństwo
biznesu

Obszary naszej działalności

Komleksowo zajmujemy się księgowością oraz podatkami

Księgowość

Wszelkie prace podejmowane przez nas w ramach obsługi księgowej, mają na celu obniżenie kosztów operacyjnych Państwa firmy.

Kadry i płace

Poprowadzimy akta osobowe każdego z Państwa pracowników, uwzględniając przy tym dokładną ewidencję urlopową, chorobową oraz płacową.

Zwrot podatków

Pracowałeś za granicą i nie otrzymałeś zwrotu podatku? Oferujemy usługi zwrotu podatku dochodowego zapłaconego za granicą.

Doradztwo

Świadcząc kompleksowe usługi dla naszych klientów, wspieramy Państwa biznes poprzez profesjonalne doradztwo.

Co mówią o nas klienci?

Jak wyceniamy usługi?

Cena za usługi księgowe jest ustalana indywidualnie, w zależności od rodzaju prowadzonej działalności, ilości dokumentów księgowych oraz aktualnej sytuacji finansowej firmy.

Dzięki wieloletniej współpracy z podmiotami gospodarczymi wiemy, iż dobrze dopasowana oferta uwzględniająca rzeczywiste potrzeby klienta jest podstawą satysfakcjonującej dla każdej ze stron współpracy.

Napisz wiadomość

Napisz i dowiedz się więcej

lub zadzwoń na numer: +48 587 380 774